Jaké digitální nástroje pro jaké použití?
Na základě sdělených informací nebo provedených testů jsem aktualizoval svůj článek o seznamu nástrojů digitálního marketingu , který jsem vytvořil před několika týdny. Tento je velmi dlouhý (více než 100 řádků), myslel jsem si, že by bylo konkrétnější mluvit o nástrojích, které používám, a za jakým účelem.
Tento článek jsem začal před zveřejněním velmi Knihovna telefonních čísel obsáhlého článku z blogu moderátora, který uvádí 50 z nich, které denně používám. Je na vás, abyste si vybrali podle svého použití.
Sociální sítě: různá p Twitter je pro mě multifunkční nástroj: oužití v závislosti na platformě
- den předem na předmětech
- soutěžní studie,
- Identifikujte influencery.
- Pokud mi to umožňuje najít informace, pomáhá mi to také sdílet mé články a ty, které mě zaujaly
Linkedin má více síťový rozměr:
- Jsou lidé, které znám v De ynfloed fan gegevenswittenskip oan ‘e Enerzjy-yndustry reálném životě a se kterými chci zůstat v kontaktu. Influenceři, kteří pokrývají témata, která mě zajímají.
- A konečně pracovní skupiny umožňující diskusi.
- Pokud jde o vyhledávání kontaktů/funkcí, nástroj je výkonný. Přístup je skutečně obchodní.
Facebook : Stránka pro blog. Tato sociální síť není můj oblíbený kanál, ale platforma je skutečným marketingovým válečným strojem. Zaslouží si proto být přítomná a viditelná. Účet je propojen s ostatními. Když zveřejním například příspěvek na Twitteru, zveřejní se také na Facebooku. To mi umožňuje obsadit pole a ušetřit čas.
Google + : Mám stránku propojenou s mým blogem. S každým novým článkem je zveřejněn na G+. Nemám tam žádné konkrétní akce, ale pomáhá to se SEO.
Growthhacking
Crowdfire : Myslím, že je to momentálně cy lists můj oblíbený nástroj. Umožňuje mi to dostávat každý den seznam témat ke čtení/sdílení a účtů, které mohu sledovat na základě mých zájmů a klíčových slov.
Multimediální vysílání
Buffer/Hootsuite : Dvě skvělé platformy pro streamování multimédií, ať už simultánní nebo ne. Umožňuje také plánovat vysílání a spravovat redakční kalendář
Swello : je řešení, které stoupá. Francouzský konkurent dvou výše uvedených, má také velmi relevantní monitorovací rozměr.
Den předem
Netvibes : místo procházení všech newsletterů, které mi přijdou do schránky, jsem do netvibes vložil adresy URL stránek, které chci sledovat. Všechny jsou tedy uvedeny na mé domovské stránce a den předem, co je nového, je poměrně jednoduché.
Pocket : skvělý nástroj, který vám umožní ukládat články, které si chcete přečíst později nebo je mít po ruce. Klasifikovat podle štítků. Super jednoduché, nemůžu bez toho žít.
Scoop it : propojeno s G+. Umožňuje publikovat informované veřejnosti, která je sleduje. Pro mě je to viditelnost a sledování.
Upozornění Google : jednoduché sledování klíčových slov, které dorazí přímo do mé poštovní schránky
Zmínka : zjistit, zda se o mně/nebo společnosti mluví na internetu.
Zasílání zpráv
Slack : nástroj pro společné zasílání zpráv. Velmi praktické, když vás na projektu pracuje několik. Můžeme vytvořit různé kanály podle tématu: např. obecné, prodejní, komunikační, školení atd. Informace pro ostatní vložíme do příslušného kanálu. Velmi usnadňuje komunikaci s několika lidmi současně.
Projektové řízení
Trello : Právě začínám, takže o tom zatím nebudu mluvit.